HR | EN

Expert base

IOT

Josip Oroz, Elproms Team j.d.o.o.
Tel: +385 92 150 3635
Email: josip.oroz@elproms.com

PhD Drago Cmuk, CADCAM Design Centar d.o.o.
Tel: +385-1-2016-100
Email: Drago.Cmuk@cadcam-group.eu

Artificial Inteligence and cognitive systems

prof. dr. sc. Dragutin Lisjak
Fakultet strojarstva i brodogradnje, Sveučilište u Zagrebu

Tel: +385 98 251 743
Email: dragutin.lisjak@fsb.hr

Advanced or High performance computing

prof. dr. sc Mario Kovač
Fakultet elektronike i računarstva, Sveučilište u Zagrebu

Tel: +385 91 3773 903
Email: mario.kovac@fer.hr

Robotics

prof dr.sc Bojan Jerbić
Fakultet strojarstva i brodogradnje, Sveučilište u Zagrebu

Tel: +385 98 278 085
Email: bojan.jerbic@fsb.hr

Digitalna transformacija

prof. dr. sc Nedeljko Štefanić
Fakultet strojarstva i brodogradnje, Sveučilište u Zagrebu

Tel: +385 98 917 279
Email: nedeljko.stefanic@fsb.hr

3D printing

Amir Šećerkadić
IZIT d.o.o.

Tel: +385 99 6044 987
Email: amir@izit.hr

ICT

Mario Levanić
Informatika Fortuno d.o.o.

Tel: +385 98 842 470
Email: mario@fortuno.hr

Cyber-security

Zlatko Horvat
Leapwise d.o.o.

Tel: +385 91 3000 055

Internet Services

Valentino Ratkajec
DirectDesign

Tel:+385 98 932 8342+385 91 751 6324
Email: info@directdesign.com

EU projekti i financiranje

Mario Koštan
Impuls savjetovanje d.o.o.

Tel: +385 95 4321 919
Email: mario.kostan@impulsconsulting.eu

New Media technologies

Nikola Vrdoljak
404 d.o.o.

Tel: +385 99 2185 274
Email: nikola@404.agency

One stop shop for business digitalization

Font size
Contrast
Hyperlinks